21.03.2022

Rusza VIII edycja programu stażowego kierunek ORLEN

Spółka ORLEN Serwis dołączyła do VIII edycji programu stażowego Kierunek ORLEN. Zapraszamy do aplikowania na płatny, półroczny staż do jednej ze Spółek Grupy ORLEN.

Oferujemy 49 ofert stażowych w różnych zawodach. Staże odbywają się w Jedliczach, Katowicach, Płocku, Trzebini, Warszawie, Włocławku.​

Do aplikowania zapraszamy studentów ostatnich lat studiów, absolwentów kierunków nie tylko inżynieryjnych, również kierunków ścisłych, ekonomicznych jak i humanistycznych.

Zadania podczas stażu są związane bezpośrednio z projektami realizowanymi w Grupie ORLEN, a stażysta ma możliwość uczestniczenia bezpośrednio lub pośrednio w zadaniach związanych z topowymi projektami i inwestycjami Grupy ORLEN. Każdy ze stażystów zdobywa umiejętności pod okiem przy indywidualnym wsparciu opiekuna. Poza zadaniami merytorycznymi stażysta otrzymuje pakiet indywidualnych szkoleń rozwijających kompetencje twarde, miękkie oraz uczestniczy w spotkaniach, które pomagają poznać poszczególne Spółki ORLENU oraz nawiązać przyjaźnie w społeczności stażystów.

Aplikacje można przesyłać do 25 kwietnia 2022 w odpowiedzi na ogłoszenia stażowe opublikowane w zakładce kariera na stronie internetowej ORLEN oraz Spółek uczestniczących w aktualnej edycji programu stażowego ORLEN, ANWIL, ORLEN CUK, ORLEN Eko, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Serwis, Energa Logistyka, Energa OZE.